Rune Rockström akvarell

662108

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Vy över Stockholm, signerad och daterad 1942/1969, akvarell, bildmått ca 20x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Rune Rockström akvarell

Budhistorik (4 bud)

5031384
450
5031376
5031041
5021755

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.