Maximilian keller

662107

MAXIMILIAN KELLER (Tyskland,1880-1959): Motiv med krakar längs strandväg, olja på pannå, signerad Maximilian Keller, mått ca 40x45 cm

Fack 18

Maximilian keller

Budhistorik (5 bud)
5033654
850
5033622
5030610
5029897
5024507

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.