Rune Rockström akvarell

662104

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Vy mot djurgården och Nordiska museet, signerad och daterad 1942, akvarell, bildmått ca 25x34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 46

Rune Rockström akvarell

Budhistorik (25 bud)
5031642
5031652
5031642
1 900
5031619
1 800
5031619
1 700

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.