Rune Rockström akvarell

662099

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Stilleben, signerad och daterad 1958, akvarell, bildmått ca 24x34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Rune Rockström akvarell

Budhistorik (4 bud)

5029722
450
5029858
5029722
5029140

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.