Rune Rockström akvarell

662097

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Blomsterstilleben signerad och daterad -42, akvarell, bildmått ca 35x27 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Rune Rockström akvarell

Budhistorik (2 bud)

5031581
5028792

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.