Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

662096

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Sommar på landet", signerad Kluchnikov, olja på duk, daterad a tergo 2003 ca 50x80 cm

Oramad

Fack 49

Budhistorik (12 bud)
5026357
2 400
5031237
5026357
5031235
1 900
5026357
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.