Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

662095

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Ankor i vårsnö, signerad Kluchnikov, olja på duk, daterad a tergo 2003 ca 60x80 cm

Oramad

Fack 37

Budhistorik (14 bud)
5032187
5031699
5031688
950
5031686
900
5031685
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.