Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

662094

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Ankor och hönsfåglar i vårsnö, signerad Kluchnikov, olja på duk, daterad a tergo 2003 ca 60x80 cm

Oramad

Tavelvagn 3

Budhistorik (8 bud)
5031703
5031698
1 400
5031271
1 300
5030596
5031270

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.