Primus Mortimer Pettersson oljemålning

662093

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Stadsmotiv, signerad Primus, olja på pannå, mått ca 60x50 cm

Fack 23

Budhistorik (18 bud)
5033935
9 800
5034123
9 600
5033935
9 400
5033494
9 200
5033494
8 400

Slutpris SEK:
9 800
1 007 EUR, 1 148 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.