Torsten Fridh olja på pannå

662091

TORSTEN FRIDH (1914-2014): Komposition med figurer, signerad T Fridh, olja på pannå,, 35x50 cm

Fack 25

Torsten Fridh olja på pannå

Budhistorik (1 bud)

5029902
2019-07-13 19:02:51

2019-07-15 kl 19:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.