Uno vallman pastell

662087

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1958, pastell, ca 45x55 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 22

Uno vallman pastell

Budhistorik (13 bud)
5033182
1 600
5034052
5033182
1 400
5034050
1 300
5033182

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.