Carl Malmsten stolar Ambassadör

662086

CARL MALMSTEN, "Ambassadör", 4 stolar, 2 karmstolar, Åfors Möbelfabik, fanerade i körsbär, stoppade sitsar, randig klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Brukslitage, möbeln delvis blekt

Möbler, Stolar

Budhistorik (8 bud)
5032064
5031955
5031954
1 800
5031953
1 700
5031951
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.