Rodo Boulanger etnsning

662085

RODO BOULANGER (född 1935): Komposition, signerad G. Rodo Boulanger, 95/100, färgetsning, 57x47 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 7

Rodo Boulanger etnsning

Budhistorik (4 bud)

5034384
5032940
5034382
5032940

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.