Bordsspegel 1700-tal gustaviansk

662084

BORDSSPEGEL, förgylld och bronserad, stockholmsarbete, 1700-talets slut, gustaviansk stil, hallstämplad, ca 46x27 cm

Ställ/stöd saknas, senare glas och bronsering, slitage

Diverse, Speglar

Fack 24

Budhistorik (7 bud)
5031889
5025565
1 600
5022945
5022234
450
5021986

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.