Carl Malmsten Ambassadör matbord

662083

CARL MALMSTEN, "Ambassadör", matsalsbord, fanerat i körsbär, 1 illäggskiva med sarg, 2 st utan, bordets höjd ca 73, 160x112, skivorna 52 cm vardera,

Brukslitage, möbeln delvis blekt

Möbler, Matbord

Budhistorik (19 bud)
5031987
5 200
5031985
5 000
5031985
4 400
5029466
4 200
5029466

Slutpris SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.