Berta Hansson

662082

BERTA HANSSON (1910-1994):komposition med figurer, litografi, signerad samt numrerad 224/260, ca 70x35 cm

Ej examinerad ur ram, gulnat blad

Fack 22

Berta Hansson
Budhistorik (1 bud)

5023785
2019-07-10 08:48:30

2019-07-15 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.