Koppar 1800-tal

662074

ALADÅBFORM, DURKSLAG, KAKFORM, SIL, 4 dlr, koppar, 1800-tal

Slitage, bucklor

Diverse, Allmoge, Metall

Monter 5

Koppar 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
5025748
5031869
1 900
5025748
1 800
5031862
1 700
5025748
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.