Spegel

662072

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, blandstil förgylld, höjd ca 102 cm

Smärre slitage

Speglar

Hylla 4

Spegel

Budhistorik (10 bud)
5036230
750
5036232
700
5036230
650
5036227
600
5036223
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.