Byrå Karl Johan

662071

BYRÅ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med mahogny, 3 lådor, nyckel skyltar i ben, intarsiadekor, höjd 88, 94x45 cm

Slitage, lagningar, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå Karl Johan

Budhistorik (13 bud)
5042290
1 700
5042292
1 700
5042290
1 600
5042288
5042287
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.