Spelbord 1700-tal

662068

SPELBORD, senbarock, 1700-tal, betsat, låda i sargen, höjd ca 76, 60x35 cm

Renoverat, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Spelbord 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
5030903
5028972
2 800
5030901
2 600
5028972
2 400
5022707

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.