Bordslampa

662061

BORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal, lackerad samt förkromad metall, höjd ca 37 cm

Slitage, repor och märken, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor

Drottninggatan 36, Malmö

Bordslampa

Budhistorik (10 bud)
5052076
750
5049548
700
5052074
650
5049548
600
5050793
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.