Fåtölj

662060

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft/mitt, Chippendale-stil, fotavslut med claw and ball, lös sittplymå

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Fåtölj

Budhistorik (2 bud)

5029993
5028661

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.