Bordslampa

662059

BORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal, lackerad samt förkromad metall, höjd ca 40 cm

Slitage, repor, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor

Drottninggatan 36, Malmö

Bordslampa

Budhistorik (7 bud)
5052116
550
5052070
500
5052112
500
5052070
450
5051935

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.