Bordslampa

662058

BORDSLAMPA, 1940/50-tal, stomme i mässing, för 2 ljuspunkter, riktbar arm, höjd ca 41 cm, skärmens diameter ca 32 cm

Smärre slitage, anlupen, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor

Drottninggatan 36, Malmö

Bordslampa

Budhistorik (14 bud)
5052025
4 400
5051762
4 200
5052024
5051762
3 800
5052023
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.