Golvlampa NK

662056

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1940-/50-tal, märkt med mässingsbricka NK 31723, stomme i mahogny med tre fötter, höjd 144 cm

Slitage, lagad fot, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa NK

Budhistorik (5 bud)
5042366
500
5042363
450
5041672
5036718
5034347

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.