Kastruller hämtare koppar

662055

KASTRULLER, 2 st, HÄMTARE, 1800-tal, koppar, handtag i smide, ett lock märkt CA Bayard, höjd ca 16-45, kastrullernas längd 55-63 cm

Brukslitage

Diverse, Allmoge

Rum 7, Hylla 10

Kastruller hämtare koppar

Budhistorik (2 bud)

5023505
5020809

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.