Kaffepanna tratt koppar

662053

KAFFEPANNA, TRATT, koppar, 1800-tal, tratten märkt AGF, höjd inkl hänkel ca 33 resp 21 cm

Brukslitage

Diverse, Allmoge

Rum 7

Kaffepanna tratt koppar

Budhistorik (3 bud)

5027663
5021150
5020678

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.