Damskrivbord

662050

DAMSKRIVBORD, senbarock, 1700-tal, grönmålat, lös överdel, droppbeslag, höjd ca 88, 88x50 cm

Senare bemålning, slitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Damskrivbord

Budhistorik (44 bud)
5031309
13 000
5031307
12 500
5031302
12 000
5031306
12 000
5031302
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.