Cecilia Haupt oljemålning

662049

CECILIA HAUPT (född 1972): Landskap med får, signerad och daterad Cecila Haupt 97, olja på duk, ca 28,5x22,5 cm

Smärre slitage

Cecilia Haupt oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5051624
5051590
750
5051590
550
5046028
500
5044776
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.