Golvlampa

662048

ESKILSTUNA ARMATURFABRIK, golvlampa, 1950-tal, 3-armad, lackerad stomme, detaljer i mässing, höjd ca cm

Brukslitage, smärre ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa

Budhistorik (11 bud)
5029683
750
5029565
700
5029353
650
5026464
600
5028790
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.