Vattentunna koppar

662028

VATTENTUNNA, 1800-tal, koppar, handtag i mässing, ben i smide, höjd ca 78 cm

Brukslitage

Diverse, Allmoge

Rum 4

Vattentunna koppar

Budhistorik (16 bud)
5029832
5029831
5029830
950
5029829
900
5029828
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.