Erik Olson färglitografi

662024

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition med kvinnoansikte, signerad och daterad Erik Olson 1974, numrerad 15/260, färglitografi, bildmått ca 41x34 cm

Fack 17

Erik Olson färglitografi

Budhistorik (3 bud)

5031321
5024124
5022957

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.