Mandolin

662020

MANDOLIN, Johannes Möller, etikette mrk. Johannes Møller,1958, numrerad 669, längd ca 80 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Instrument

Monter 9

Mandolin

Budhistorik (12 bud)
5032373
5032913
5032373
5032912
750
5032373
600

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.