Olle Olsson Hagalund litografi

662018

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fåglar, signerad Olle Olsson Hagalund, 271/360, färglitografi, bildyta ca 67x450 cm

Fack 21

Budhistorik (15 bud)
5031305
5031649
5031305
950
5031648
900
5031305
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.