Elias Svedberg safarifåtöljer

662017

ELIAS SVEDBERG, safarifåtöljer, 1 par, stomme i björk, srmlän i läder, klädsel i ulltextil, 1900-talets andra hälft, Nordiska Kompaniets Triva-serie, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, ena stolens armstödsläder målat rött

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Elias Svedberg safarifåtöljer

Budhistorik (15 bud)
5031340
1 600
5031339
5031332
1 400
5029580
1 300
5031331
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.