Yrjö Edelmann litografi

662013

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Trompe l'oeil, signerad Yrjö 100/175, bladstorlek ca 64x52 cm

Fack 13

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (20 bud)
5031209
1 400
5031069
1 300
5030634
5031066
5030634

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.