Yrjö Edelmann litografi

662012

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Trompe l'oeil, signerad Yrjö 100/175, bladstorlek ca 64x52 cm

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (13 bud)
5032270
1 300
5030694
5032269
5030694
5030636

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.