Birgit Forsell olja på duk

662007

BIRGIT FORSELL (1909-2003): Dansös, signerad och daterad Birgit Forsell 1960, olja på duk, ca 65x54 cm

Fack 39

Birgit Forsell olja på duk

Budhistorik (12 bud)
5039124
5 200
5039029
5 000
5039029
4 800
5039026
4 600
5039024

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.