Skrivbord 1930-tal

662004

SKRIVBORD, 3 dlr, 1930-tal, fanérat i betsad björk och rot, dörrspeglar med dekor av stiliserade blommor, beslag i mässing, höjd ca cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, fläckar, 2 lösa beslag (till låda) medföljer, listdelar medföljer, listdelar saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Skrivbord 1930-tal

Budhistorik (1 bud)

5028808
2019-07-13 00:03:37

2019-07-13 kl 11:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.