Väggtelefon LM Ericsson

661998

VÄGGTELEFON, 1900-talets början, LM Ericsson, skyltmärkt L.M. Ericsson & Co patent Stockholm, höjd ca 70 cm

Ytslitage, lur med avslag

Nautica/Technica

Rum 11

Väggtelefon LM Ericsson

Budhistorik (16 bud)
5030080
5030075
950
5030070
900
5030068
850
5030065

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.