Pottskåp

661997

POTTSKÅP, tidigt 1900-tal, 5 lådor samt skåplucka undertill, höjd ca 70, 40x45 cm

Åldersrelaterat slitage, fuktskador

Möbler, Skåp, byråer

Hylla 1

Pottskåp

Budhistorik (3 bud)

5033844
5032562
5023647

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.