Skåp 1800-tal

661988

HÖRNSKÅP, 2 delat, 1800-tal, allmoge, grönmålat, invändigt med hyllplan, höjd 225, bredd 141, djup 83 cm

Nederdel saknar lås, renoverat, lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel till överdel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Skåp 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
5029931
5 000
5029920
4 800
5029928
4 800
5029920
4 600
5029925
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.