Sideboard spanien

661982

SIDEBOARD, körsbär, Spanien, 1900-talets andra hälft, kolonialstil, med beslag samt detalher i mässing, höjd ca 89, 191x46

Slitage, repor, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Sideboard spanien

Budhistorik (13 bud)
5028939
1 800
5029393
1 700
5028939
1 600
5027563
5028937

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.