John-E Franzén etsning

661981

JOHN-E FRANZÉN (b.1942): "East Hollywood" etsning, signerad samt daterad JEF 2001., no. 39/48, mĺtt ca 24x39,5

Konst, Grafik, Nutida

Tavelvagn 3

John-E Franzén etsning

Budhistorik (5 bud)
5029774
900
5029494
850
5023561
5021574
500
5020261

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.