Bord Ekström

661980

YNGVE EKSTRÖM, serveringsbord, Swedese, 1970-tal, mörkbetsad furu, tidningshylla undertill, på hjultrissor, brännmärkt, höjd ca 56, 60x53 cm
Skador: Brukslitage, smärre ytskador

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 7

Bord Ekström

Budhistorik (1 bud)

5025980
2019-07-11 14:18:35

2019-07-15 kl 15:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.