NK Harding Karmstolar

661978

NORDISKA KOMPANIET, karmstolar, "Harding", 4st., bonad björk, 1920-tal, fothylsor i vitmetall, ryggbricka i rotting, sits i oranget skinn, skyltmärkta NK, sitthöjd ca 44cm

Ålders- samt bruksrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Rum 21

NK Harding Karmstolar

Budhistorik (1 bud)

5027320
2019-07-12 10:48:46

2019-07-13 kl 12:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.