Skåp jugend stil

661975

SKÅP, jugend, 1900-talets början, ek med skuren blomsterdekor samt mässing och patinerad metall beslag med bladrik dekor, tvådelat, nedre delen med 2 lådor övanpå 1 dörrpar med bakomliggande hyllplan, övre delen med 1 dörrpar med bakomliggande hyllplan, totalhöjd ca 222, 155x62 cm

Bruksslitage, märken, repor, senare invändigt vitlaminat

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skåp jugend stil

Budhistorik (15 bud)
5033877
3 200
5033878
5033877
2 800
5033841
2 600
5033841
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.