Jacqueline Rabun ''Cave'' collier

661962

JACQUELINE RABUN, "Cave", collier, samtida, sterlingsilver, Georg Jensen, Danmark, monogramstämplat, längd ca 98 cm, etui medföljer

Obetydligt slitage

Guld/Smycken

Budhistorik (17 bud)
5035009
5034808
1 400
5034793
1 300
5034107
5026676

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.