Skrivbord, 1900-talets slut, fanérat med teak

661958

SKRIVBORD, 1900-talets slut, fanérad med teak, 7 lådor, höjd ca 73, 100x50 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 9

Budhistorik (21 bud)
5034004
3 400
5032888
3 200
5034001
3 200
5032888
5034000
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.