Bokhylla i empirestil

661954

BOKHYLLA, empirestil, 1900-talets början, fanérad i mahogny, fotavslut med lejontassar, förgyllda mässingsbeslag, höjd 162, 134x38 cm

Slitage, repor

Möbler, Hyllor

Rum 20

Bokhylla i empirestil

Budhistorik (4 bud)

5018862
5018142
5017859
5016450

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.